O značce

ESTI

Některé náročné životní chvíle přinášejí i nové příležitosti. Rok 2020 byl bezesporu zátěží po mnoha stránkách. Celou řadu věcí nám vzal, ale i dal. A to čas vymýšlet nové věci a prostor je i  realizovat. Na jaře roku 2020 tak vznikl nápad s ESTI a na podzim, během druhého lockdownu, byl zrealizován a spuštěn. Pravděpodobně by projekt ESTI bez viru, na který nikdy nezapomeneme, nevznikl. 

 

Nechávám pro Vás šít věcí, které sama ráda nosím a nemohu je nikde sehnat. Bud‘, protože jsou příliš drahé a nedostupné, nebo nejsou dostatečně kvalitní. Oblečení nechávám šít jen z kvalitního materiálu a proto věřím, že Vám všechny kousku v šatníku zůstanou co nejdéle!

 

E.

 

Pletení je krásné řemeslo

Nic není nemožné a to ani naučit se plést! Vždy jsem chtěla umět základy pletení a tak jsem se je během volných chvil na mateřské naučila. Chtěla jsem pochopit základní principy pletení s cílem umět vytvořit vzory svetrů a celkové pletené módy a to tak, aby byly jedinečné, kvalitní a k nedostání nikde jinde. Pletení je časově velmi náročné a proto většinu pleteného zboží nabízím na zakázku. Pletení jsem předala zkušené pletařce Marušce, která se tomuto krásnému řemeslu věnuje víc jak třicet let. 

Obrázek